Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM
Menu Content/Inhalt
Strona główna

Działalność

Portale medyczne, bazy ustaw i procedur
  Strona Odsłony
  Link   AKTY PRAWNE W ORYGINALNEJ WERSJI
Serwis na bieżąco informujący o zmianach w prawie - zawierający treści aktów normatywnych oraz aktualizacje serii Zbioru Praw.
812
  Link   CENTRUM MONITOROWANIA JAKOŚCI W OCHRONIE ZDROWIA
Strona skierowana głównie do lekarzy, farmaceutów, osób kierujących polityką zdrowotną i płatników opieki. Na serwisie między innymi można zaznajomić się z ogólnymi zasadami przyznawania akredytacji jednostką służby zdrowia.
1056
  Link   GŁÓWNA BIBLIOTEKA LEKARSKA
Serwis informacyjny o zasobach Głównej Biblioteki Lekarskiej. Zamieszczone są na tej stronie między innymi informacje o wydawcach medycznych, którzy systematycznie i nieodpłatnie nadsyłają do zbiorów GBL swoje publikacje.
806
  Link   INTERNETOWA KLINIKA ZARZĄDZANIA
Szeroko rozbudowany portal medyczny skierowany głównie do środowiska medycznego, z wieloma artykułami dotyczącymi bieżących wiadomości z ochrony zdrowia.
869
  Link   MEDYCYNA PRAKTYCZNA
Dobrze rozbudowany serwis adresowany do środowiska medycznego, na stronach którego znajdują się aktualizowane wiadomości fachowe, informacje o szkoleniach dla lekarzy a także księgarnia z nowościami wydawniczymi.
557
  Link   MIĘDZYNARODOWA KLASYFIKACJA PROCEDUR MEDYCZNYCH ICD-9
Klasyfikacja ICD-9 to baza danych umożliwiająca wyszukanie odpowiedniej procedury i odczytanie jej kodu klasyfikacyjnego. Można szukać procedury w kartotece: wg klasyfikacji (zakładka Klasyfikacja ICD-9) oraz wg nazw i kodów (zakładka Szukaj).
647
  Link   MIĘDZYNARODOWA KLASYFIKACJA CHORÓB I PROBLEMÓW ICD-10
Międzynarodowa klasyfikacja chorób i problemów zdrowotnych ICD-10 to baza danych umożliwiająca wyszukiwanie odpowiedniej choroby i odczytanie jej kodu klasyfikacyjnego. Można szukać choroby w kartotece: wg klasyfikacji(zakładka Klasyfikacja ICD-10).
645
  Link   OŚRODEK PRZETWARZANIA INFORMACJI
Na tym serwisie internetowym znajduje się portal  bazy danych, który jest w całości poświęcony nauce polskiej. Obecnie zawiera on głównie informacje o prowadzonych badaniach i projektach badawczych finansowanych przez MNiI, opisy prac naukowo-badawc
485
  Link   PORTAL FARMACEUTYCZNO - MEDYCZNY
Szeroko rozbudowany portal skierowany jest jednocześnie do trzech grup potencjalnych użytkowników: pacjenta, lekarza i farmaceuty. Na nim pacjenci mogą znaleźć informacje o lekach.
718
  Link   PORTAL MEDYCZNY ESCULAP
Z serwisu tego jednak mają prawo korzystać, zgodnie z nowym prawem farmaceutycznym, wyłącznie osoby zawodowo związane z medycyną, tj. lekarze, farmaceuci (wymagana rejestracja).
580
  Link   REGIONALNE CENTRUM INFORMACJI MEDYCZNEJ
W Bydgoszczy przy Bibliotece Medycznej Collegium Medicum UMK zostało uruchomione Regionalne Centrum Informacji Medycznej, którego podstawowym celem jest wspomaganie kształcenia, rozwoju naukowego osób związanych z medycyną.
585
 
designed by www.madeyourweb.com