Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM
Menu Content/Inhalt
Strona główna

Działalność

Konkurs dla jednostek samorządu terytorialnego Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Magdalena Kardasz   
31.01.2018.

Informujemy, że w ramach Narodowego Programu Zdrowia, dnia 19 stycznia 2018 r. Minister Zdrowia ogłosił konkurs na Tworzenie grup wsparcia dla osób z otyłością (Działanie 2: Prowadzenie działań na rzecz zachowania właściwej masy ciała; Cel Operacyjny 1: Poprawa sposobu żywienia, stanu odżywienia oraz aktywności fizycznej społeczeństwa). Na realizację zadania w zakresie ogłaszanego konkursu przeznaczono w 2018 r. dotację celową w kwocie 800 000,00 zł (słownie: osiemset tysięcy złotych, 00/100) z Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych.

Przedmiotem konkursu jest wybór jednostek samorządu terytorialnego, jako realizatora zadania z zakresu zdrowia publicznego polegającego na tworzeniu grup wsparcia dla osób z otyłością. Każdy z oferentów może ubiegać się o dofinansowanie w wysokości nieprzekraczającej 80 000,00 złotych. Maksymalny dopuszczalny poziom finansowania zadania ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych przeznaczonych na realizację NPZ wynosi 100%.
 
Prawidłowo przygotowaną i wypełnioną ofertę wraz z załącznikami można złożyć w Ministerstwie Zdrowia
w formie papierowej w terminie od dnia 22 stycznia 2018 r. do dnia 12 lutego 2018 r.
 
Zasady konkursu wraz ze wzorem oferty znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Zdrowia, link:
 
Zmieniony ( 31.01.2018. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
designed by www.madeyourweb.com