Menu Content/Inhalt
Strona główna

Działalność

Sprawozdanie MZ-06 z realizacji profilaktycznej opieki zdrowotnej nad uczniami w szkołach 2016/2017 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Michał Muszyński   
13.06.2017.
Wydział Zdrowia – Kujawsko-Pomorskie Centrum Zdrowia Publicznego Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy przypomina o obowiązku statystycznym dotyczącym sprawozdania z realizacji profilaktycznej opieki zdrowotnej nad uczniami w szkołach (formularz MZ-06).
 
Kto jest zobowiązany?
Podmioty wykonujące działalność leczniczą, które na rok szkolny 2016/2017 zawarły umowę na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w środowisku nauczania i wychowania na terenie województwa kujawsko-pomorskiego
 
Termin przekazania danych
30 września 2017 r.
 
Jak przekazać dane?
  • w formie elektronicznej przy pomocy Systemu Statystyki w Ochronie Zdrowia SSOZ (portal sprawozdawczy Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia w Warszawie) lub
  • przekazując formularz w formie papierowej na adres:
    Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy
    Wydział Zdrowia – Kujawsko-Pomorskie Centrum Zdrowia Publicznego
    Oddział Statystyki i Analiz Medycznych
    ul. Konarskiego 1-3, 85-066 Bydgoszcz
    UWAGA! Forma dopuszczalna tylko dla podmiotów o łącznej liczbie pracujących nie większej niż 5 osób
Ważne wskazówki
  • druk MZ-06 należy wypełnić oddzielnie dla każdej szkoły
  • w zespole szkół, należy wypełnić druki oddzielnie dla każdej szkoły wchodzącej w skład zespołu szkół
  • bardzo proszę zapoznać się z instrukcją wypełniania rocznego sprawozdania MZ-06
Kontakt telefoniczny
  • 52 349 7452 – w sprawie rejestracji użytkowników systemu SSOZ
  • 52 349 7450 – w sprawie sprawozdania MZ-06
  • 52 349 7433 – w sprawie sprawozdania MZ-06
Podstawa prawna
  1. Ustawa z 29 czerwca 1995 r. o statystyce publicznej (Dz.U. z 2016 r. poz. 1068)
  2. Programu badań statystycznych statystyki publicznej na rok 2016 stanowiący załącznik do Rozporządzenia Rady Ministrów z 21 lipca 2015 r. (Dz. U. poz. 1304, ze zm.)
  3. Zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy o statystyce publicznej podmioty określone w programie badań statystycznych są obowiązane do udzielania i przekazywania prowadzącemu badanie pełnych i wyczerpujących informacji określonych szczegółowo w tym programie. Za niewykonanie lub niewłaściwe wykonanie obowiązku statystycznego w art. 56-58 wym. ustawy przewidziane zostały sankcje karne
Przydatne odnośniki 
Zmieniony ( 14.06.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
designed by www.madeyourweb.com