Menu Content/Inhalt

Działalność

Informacje ogólne Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Michał Muszyński   
01.06.2017.
  1. Postępowanie kwalifikacyjne dla lekarzy i lekarzy dentystów ubiegających się o rozpoczęcie specjalizacji na terenie województwa kujawsko-pomorskiego przeprowadza Wojewoda Kujawsko-Pomorski dwa razy w roku, w terminach:
    • od 1 marca do 31 marca,
    • od 1 października do 31 października.
  2. Liczbę przyznanych miejsc szkoleniowych, w tym liczbę rezydentur w poszczególnych dziedzinach medycyny, z podziałem na województwa określa i ogłasza Minister Zdrowia na stronie internetowej Ministerstwa Zdrowia oraz za pomocą SMK.
  3. Liczbę miejsc szkoleniowych w trybie pozarezydenckim, w poszczególnych dziedzinach medycyny dla województwa kujawsko-pomorskiego ogłasza Wojewoda Kujawsko-Pomorski na stronie internetowej Wydziału Zdrowia oraz za pomocą SMK.
  4. Wykaz wolnych miejsc szkoleniowych w poszczególnych jednostkach organizacyjnych prowadzących specjalizacje na terenie województwa kujawsko-pomorskiego publikowany jest przed każdym postępowaniem kwalifikacyjnym na stronie internetowej Wydziału Zdrowia oraz udostępniony do wglądu w siedzibie Oddziału Doskonalenia Kadr Medycznych.
  5. Jednostki akredytowane uprawnione do prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego w poszczególnych dziedzinach medycyny, na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.
Zmieniony ( 05.06.2017. )
 
następny artykuł »
designed by www.madeyourweb.com