Menu Content/Inhalt
Strona główna

Działalność

Ogólnopolska kampania informacyjno-edukacyjna "Psychoterapia jest dla ludzi" Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Magdalena Kardasz   
16.12.2016.

Łódzka Fundacja Psychoterapii w okresie 17-11-31.12.20016 r. prowadzi ogólnopolską kampanię informacyjno-edukacyjną pod hasłem „Psychoterapia jest dla ludzi”.

Przedsięwzięcie realizowane jest poprzez szereg różnorodnych działań informacyjno-edukacyjnych, w szczególności: nagranie filmu informacyjno-edukacyjnego, prowadzenie akcji promocyjnej na fanpage’u Łódzkiej Fundacji Psychoterapii na Facebooku, prowadzenie bloga na stronie internetowej fundacji: www.terapiapoludzku.org

Celem kampanii jest wzrost świadomości społecznej w zakresie profilaktyki zdrowia psychicznego oraz przeciwdziałanie seksualizacji dzieci i młodzieży. Ważnym elementem kampanii jest podniesienie wiedzy Polaków na temat psychoterapii, jako skutecznej metody profilaktyki zdrowia psychicznego i fizycznego oraz metody leczenia zaburzeń natury psychicznej, fizycznej i psychosomatycznych. 

Kampania jest elementem zadania z zakresu zdrowia publicznego pod nazwą „Prowadzenie działań na rzecz upowszechniania wiedzy na temat zdrowia psychicznego i jego uwarunkowań, kształtowanie przekonań, postaw, zachowań i stylu życia wspierającego zdrowie psychiczne, rozwijanie umiejętności radzenia sobie w sytuacjach zagrażających zdrowiu psychicznemu, przeciwdziałanie seksualizacji dzieci i młodzieży – w szczególności przez prowadzenie działań informacyjnych i edukacyjnych” realizowanego i finansowanego w ramach Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020.

Dnia 19.12.2016 r. w godz. 9:00-19:00 w Poradni Salomon w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej 125 Fundacja organizuje Dzień Otwarty dla wszystkich potrzebujących wsparcia. 

psychoterapia_jest_dla_ludzi_ulotka.jpg

Zmieniony ( 16.12.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
designed by www.madeyourweb.com