Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
ROZUMIEM
Menu Content/Inhalt

Działalność

Rekrutacja na szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie fizjoterapii Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Michał Muszyński   
29.01.2013.
Klinika Rehabilitacji Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 30 września 2002 r. w sprawie uzyskiwania tytułu specjalisty w dziedzinach mających zastosowanie w ochronie zdrowia (Dz. U. Nr 173, poz. 1419 z późn. zm.) ogłasza nabór na szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie fizjoterapii.
Zmieniony ( 17.09.2014. )
Czytaj całość
 
Wyniki postęp. kwalifik. na szkolenie specjalizac. w dziedzinie laboratoryjnej diagnostyki med. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Michał Muszyński   
16.01.2013.
W wyniku postępowania kwalifikacyjnego przeprowadzonego w dniu 10.01.2013 r. do podjęcia specjalizacji w dziedzinie laboratoryjnej diagnostyki medycznej zostały zakwalifikowane osoby z następującymi kodami:
Zmieniony ( 17.09.2014. )
Czytaj całość
 
Wyniki postęp. kwalifik. na szkolenie specjalizac. w dziedzinie laboratoryjnej transfuzjologii med. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Michał Muszyński   
16.01.2013.
W wyniku postępowania kwalifikacyjnego przeprowadzonego w dniu 19.12.2012 r. do podjęcia specjalizacji w dziedzinie laboratoryjnej transfuzjologii medycznej zostały zakwalifikowane osoby z następującymi kodami:
Zmieniony ( 17.09.2014. )
Czytaj całość
 
Sprawozdawczość statystyczna z zakresu ochrony zdrowia za rok 2012 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Michał Muszyński   
10.01.2013.
Zgodnie z informacją przekazaną przez Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (CSIOZ) w Warszawie System Statystyki Resortowej Ministra Zdrowia (SSRMZ ) został uruchomiony.
Aby wywiązać się z obowiązku sprawozdawczego użytkownicy reprezentujący podmioty wykonujące działalność leczniczą proszeni są o rejestrowanie się w nowym systemie.
UWAGA! Użytkownicy z podmiotów leczniczych rejestrując się wybierając typ jednostki "Podmiot".
Użytkownicy z Regionalnych Centrów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa rejestrują się wybierając typ jednostki "Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa".
Sprawozdań nie przekazują indywidualne i indywidualne specjalistyczne praktyki lekarskie i pielęgniarskie wykonywane wyłącznie w przedsiębiorstwie podmiotu leczniczego na podstawie umowy z tym podmiotem
Zmieniony ( 17.09.2014. )
Czytaj całość
 
designed by www.madeyourweb.com